Mydlárna Rubens

Součástí komplexu pensionu je i přírodní bylinková mýdlárna Rubens, kde Vás rádi zasvětíme do tajů výroby těchto mýdel, tak jak je vyráběli naše babičky.

Více


Pravčická brána

Pravčická brána je největší přirozená pískovcová brána v Evropě a národní přírodní památka. Je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska a tvoří tak symbol celé oblasti.

Více


Soutěsky Hřensko

Edmundova (Tichá) a Divoká soutěska jsou atraktivním místem v obci Hřensko pro plavbu na pramicích po říčce Kamenice. Tento nevšední výlet stojí za to. Nechte se vtáhnout do vyprávění převozníků lodiček a užijte si jedno z nejkrásnějších českých míst.

Více


Dolský mlýn

Víte, že se tu natáčela slavná pohádka Pyšná princezna a novější snímek Peklo s princeznou? Ještě aby ne, v tak romantickém prostředí.

Více


Děčín

Historické centrum města Děčín má co nabídnout: Zámek Děčín nabízející 3 prohlídkové trasy, Růžová zahrada, Zámecký park a přilehlé nové zámecké zahrady či vyhlídková restaurace Pastýřská stěna, která nabízí úžasný výhled na město na Labi.

Více


Bastei - skalní most

Bastei - Skalní vyhlídkový most Bastei je dominantou německé části národního parku, který se nachází kousíček za hranicemi.

Více


Pevnost Königstein

Pevnost Königstein je největší pevnost v Evropě a je dalším saským pokladem, který Vás okouzlí. Přibližně 15 km od českých hranic leží tato pevnost na stolové hoře nad stejnojmennou obcí.

Více


Labský kaňon (vyhlídka Belveder)

Nedaleko obce Růžová se nachází vyhlídka zvaná Belveder, kde je překrásný výhled na největší pískovcový kaňon v Evropě, kterým protéká druhá největší česká řeka-Labe.

Více
×

Log in